| gh0s7smil3 a întrebat:

Am o mica problema, in legatura cu un joc. Counter-Strike mai exact. Cand intru in el, totul bine si frumos, se incarca, nici cel mai mic deranj.Pana cand intru pe un server, intra, iar cand vine imaginea cu alegerea echipei, se blocheaza, si sunetul din momentul respectiv, se repeta. In Task Manager, imi arata ca jocul ruleaza. Ce pot face? [ Specificatii Computer : AMD Athlon II x3 ( 3.2 x 3 ), 4GB Ram, Video : Ati Radeon 5770 ( 1Gb / 128 bit - MSI R5770 HAWK). Daca exista vreo rezolvare chiar as vrea s-o aflu. Exclus raspunsurile : Reformateaza PC! Cine are de gand sa posteze astfel de raspuns, sa ezite! Multumesc!

3 răspunsuri:
| tauretee a răspuns:

Incearca sa schimbi clientul de Conter Strike sau daca iti face tot asa schimba windowsul

| gh0s7smil3 explică:

Am uitat sa precizez, nu joc pe Valve, ci pe Steam!

| gh0s7smil3 explică:

Problema s-a rezolvat...mari erori nu au fost, decat din cauza unui virus.Pentru cei ce intampina aceeasi problema, solutia e simpla. Un Anti-Virus. Multumesc TPU.