| aXs77 a întrebat:

Salut,TPU!
Am o mica problema.
Mi-am luat Assassin's Creed III, caci le-am inchis pe primele..Am calculator destul de bun,imi merge jocul.
Dar am o mica problema.
Nu este nici prima misiune, este intro-ul..sau ce o fi.
Cand Desmond intra in pestera aia si scoate Golden Apple-ul ala, de intra in gaura aia ramane blocat..pana acolo merge perfect.
Ce are?
Dau funda, va rog.

1 răspuns:
| faramatania a răspuns:

Intră în joc și dă skip intro, poate așa merge să treci de faza unde rămâi blocat, iar dacă nu, instalează-i niște patchuri.Este AC3, adică cel cu Connor, nu este AC:Revelations, nu?