| DavidAntonio a întrebat:

Am o nelamurire, am un sistem audio 5.1 si cand ma joc Forza Horizon 4 nu merge subwoofer-ul, dar la muzica sau la alte jocuri merge, ce pot sa fac pentru a merge in joc?

4 răspunsuri:
| Stefancalin1997 a răspuns:

Intra in setarile din joc, la audio si selecteaza ce tip de sunet vrei, stereo, mono(cred), 5.1 s-a.m.d.

| DavidAntonio explică (pentru Stefancalin1997):

Asta am vrut sa fac si eu, dar nu este nici o astfel de setare, ai mai avea vreo idee?

| Stefancalin1997 a răspuns (pentru DavidAntonio):

Daca nu, intra în setările plăcii audio a pc-ului, vezi de acolo.

| DavidAntonio explică (pentru Stefancalin1997):

Este dat pe 5.1