| KONSTANTIN a întrebat:

am o nelamurire in legatura cu GTA IV.Acum thinking vreao 2 luni l-am descarcat si imi mergea brici, si azi l'am instalat inapoi da merge sacadat. se blocheaza pentru cateva secunde merg 2 pasi, iar se blocheaza.Ce trebuie sa fac ca sa-mi mearga jocul?

1 răspuns:
| zBogDDy a răspuns:

Pai uitete daca` ai spatiu necesar jocului in hard-disk in care ai jocul dar si in 'C' sa ai ceva liber! Uite`te pe google si la "gta 4 sys req"Si uite`te cat sapatiu hard-disk iti trebuie liber! Daca nu e din cauza asta, nu stiu! Sper ca te-am ajutat!