| Paul_Nicoară_2001 a întrebat:

Am o pica problema cu liveurile pe Youtube!
adica?
nu stiu de ce imi lageaza cand ma joc anumite jocuri chiar si cs 1.6 imi lageaza!
Procesor: Intel Pentium G3260
3.30 ghz
Placa video : Nvidia Geforce GT 730
5 GB RAMI
G3260 (adica 2 nuclee)
6 Gbytes
Dau funda care ma poate ajuta sau imi poate sugerea ce imi pot cumpara sa-l fac mai bun adica ce componete sa imi iau la PC.
Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Țoglă a răspuns:

Intră pe forumuri la "sfaturi achiziție PC", spui un buget și vei fi îndrumat în a cumpăra ceva idea pentru tine.

3 răspunsuri:
| Bernardus a răspuns:

Prietene, pe acel PC nu poti sa faci stream, e prea prost. Trebuie sa ai si net bun... Nu e asa usor sa faci stream. Cat despre o configuratie noua de PC, daca imi zici bugetul pot sa o fac eu

| Paul_Nicoară_2001 explică:

Scuze adica la jocuri am vrut sa zic CS:GO, League Of Legends, GTA 5 etc... CSGO la live imi prinde cam 180 de framuri dar tot imi lageaza care ma poate ajuta primeste funda!