| emy9412 a întrebat:

am o placa de baza P5VD2-VM,si as dori sa ii cumpar o placa videoma poate ajuta careva? vreau de un gb pentru k procesor am bun pe ea e6600! multumesc anticipat si va dau funda

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Ai mai postat o data, ti-am raspuns acolo. Cind pui astfel de intrebari, mai dai si un buget. Nu de alta, dar sint si placi video de 200 RON, si de 4.000...

| buzucan a răspuns:

Http://configpc.info/sfaturi-de-achizitie-pentru-placa-video.html
ia de aici cateva variante.
poti chiar sa te indrepti spre una sh...

| gmbod1 a răspuns:

Asa kodrutz fi rau laughing pai uite daca vrei pentru jocuri ia o nVIDIA geforce 210 sau o gigabyte ceva