| emy9412 a întrebat:

Va salut as avea si eu o rugaminte! daca se poate sa ajutati! am si eu o placa de baza P5VD2-VM cu procesor Intel core 2 duo e6600 si 4 gb ram! as vrea sa stiu daca imi merge bine aceasta placa Gigabyte nVidia GeForce GT630, 2048MB, GDDR3, 128bit, DVI, HDMI, PCI-E
! as vrea sa o comand si va cer parea pentru ca nu prea ma pricep! astept un ras! va multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| iMwrr a răspuns:

Da o sa-ti mearga fara probleme, deoarece interfata grafica a placi de baza este PCI-E x16 si placa video are aceeasi interfata. Bafta happy

| emy9412 explică (pentru iMwrr):

Multumesc! inteleg ca te pricepi, si pe ce windows ar fi bine sa folosesc la cerintele care le am cu tot cu aceea placa comandata

| iMwrr a răspuns (pentru emy9412):

Pai windows 7 ar fi recomandat happy