| Cristicata98 a întrebat:

Am o probelma nu imi mai porneste gta san adreas eu am banuiala ca este dela openGL va rog ajutati-ma spuneti-mi de ce nu merge si ce trebuie sa fac

3 răspunsuri:
| TestPetrut a răspuns:

Pune crack daca tot nu merge reinstleazalwinking

| DanyReyMisteryo619 a răspuns:

Ai bagat crack in el? Daca nu merge baga id asta de messenger si te ajut eu:reymexico61.

| gabytzul005 a răspuns:

Buna! Dai pe google gta san andreas download iso hunt gasesti unul bun cu fisiere fara cd ca e complicat si dupa ce il descarci iti baga in c\rockostar game bagi crackul acele fisiere hooldhuman le copiezi de unde s-au descarcat acolo si sigur o sa iti mearga.