| Tommy90 a întrebat:

Am o tastatura prin USB, dar nu mi-o citeste calculatorul. Daca stiti care ar putea fi probelma sau imi trebuie vreun program spuneti-mi. Multumesc!

5 răspunsuri:
| taken a răspuns:

Ar trebui sa o vada.Chiar si tastaturile la care ai CD cu driver-e pentru a le instala in mod normal le vede fara a instala vreun driver.
Ce tastatura ai? Este noua? Ai Windows 7?

| taken a răspuns:

Da un restart la PC dar in mod normal nu este nevoie daca este pe USB, la alea cu PS3 trebuie restart.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probleme ar fi asa- 1 tastatura e defecta,-2 firul atrerupt, cupleaza tastatula la pc si misca de fir la intrarea din carcasa tastaturii de obicei acolo se antrerupe.succes.

| unpustiobisnuit a răspuns:

Poate e usb 2.0 si calculatorul e unul mai vechi si nu le accepta decat pe alea clasice

| MudvayneMurderer a răspuns:

Daca ai Windows mai vechi, si tastatura e mai noua, de-aia nu-ti merge.