| mallu a întrebat:

Am o problem cu calculatorul pornesc calculatorul normal si ma joc ce ma joc si deodata se blocheaza mausul tastatura se face ecranul negru si imi bipaie nitatea nencetat i dau restart si nimic trebuie sa-l scot din priza ca sa porneasca...e dela placa ajutor dau funda!

3 răspunsuri:
| televizoru23 a răspuns:

Sunt 2 variente:
1. Trebuie umblat in iel ai o piesa arsa... sau placa de baza...
2.E dusa... Sa ars. e cam tarziu.(de la virusi.

| MihneaIsBack a răspuns:

Reinstalează windowsul sau pune-ți un alt driver sau este o piesă arsă.

| mallu explică:

Era dela praflaughing