| anonim_4396 a întrebat:

Salut tpu..am o problema..acu cateva saptamani am trmis un program(bitcometu) prin messenger...ce o sa patesc? ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| ksuper31 a răspuns:

Ce?
Nu inteleg problema ta...Tu crezi ca daca trimiti un asemenea program pe mess o sa ti le intample ceva?laughing
Stai linistit(a), nu ti se poate intampla nimic rau daca trimiti un amarat de program prin-tr-un(am scris bine?) amarat de mess.
Stai calm si nimic nu se va intampla
Pace!

4 răspunsuri:
| AN0NIN a răspuns (pentru ksuper31):

Da cu programu ala poti descarca jocuri, filme, muzica..ilegal de pe net..asta nu e infractiune?

| DirtD3viL a răspuns:

Ce sa patesti? Doamne feresta stai linistit ca nu patesti nimic

| AN0NIN a răspuns:

Ma refer..nu trebuie sa platesc vreo amenda sau cu inchisoarea? pentru ca e un fel de infractiune?

| DirtD3viL a răspuns (pentru AN0NIN):

Nu,n`are treaba cu asa ceva, deci stai calm.