| GeorgeGabriel20001 a întrebat:

Salut! De câteva săptămâni nu mai primesc notificări la mesajele primite pe messenger,in cel mai bun caz le primesc dupa câteva ore. E vreo problema generala,e doar de la mine? Am reinstalat aplicația, nici o schimbare...

2 răspunsuri:
| Mihaila3665 a răspuns:

E din cauza economisirii de date dezactiveaz-o. am pățit la fel

| iossucks a răspuns (pentru Mihaila3665):

Eu zic ca e din cauza schimbarii de la Facebook la Meta. Sora mea nu mai poate folosi Instagram-ul de când cu trecerea de la Facebook la Meta