| cristy1000 a întrebat:

Salut,TPU! Am o problema. Am jocul the sims 3 si the sims 3 island paradise. Am un calculator care NU suporta un singur lucru la ele: PLACA VIDEO. Nu as VREA sa cumpar nici de gand placa video noua.
Dar am incercat multe metode :
1)Am dat la setari la joc pe low
2)Am bagat codul: ResetSim *
3)Am cautat MUUULT pe internet cum sa fac, dar nu mi-a reusit

Are lag jocul, merge greu, frecvent se blocheaza etc.Va rog ajutati-ma chiar as vrea sa ma joc the sims 3 FARA nervi ca merge greu. AJUTATI-MA! multumesc

2 răspunsuri:
| BlackNinja a răspuns:

Ai putea sacall meureti calculatorul tau
-inchizi programele nefolositoare
-sa tragi sims 2 poate iti va merge, e si el foarte misto

| cristy1000 explică (pentru BlackNinja):

Multumesc,dar,stiu jocul sims 2 dar as prefera sincer mai mult sims 3...