| hannsh a întrebat:

am o problema am luat un joc numit Alien Vs Predator 3 bun deci la descarcat l-am instalat si dupa ce s-a terminat m-am uitat in program file si cand am intrat in folderul lui nu era acolo nimic am vrut sa il mai instalez odata si dupa am vazut cand imi zicea sa aleg in ce folder sa il instalez si am vazut ca in folderul unde la minstalt prima data se me vedea din instalere. deci intrebarea mea este cum pot sa vad tate folderele care erau acolo si cand intru din my computer [fara sa trebuiasca sa il instalez din nou (mi-a luat 4-5 ore sa il instalez)]

3 răspunsuri:
| stfnn a răspuns:

Intrii in My Computer si cauti in toate partitiile.

| TeddyPaul a răspuns:

Esti sigur ca acolo l-ai instalat? Incearca sa intri in My Computer si cauta "SEARCH" acolo scrii numele jocului si il gaseste! Daca nu atunci mai reinstaleazal odata!

| hannsh explică:

Am reusit eu singur