| Adrian_Cosmin_1995 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati! Ma ocup cu calculatoarele de mult timp dar problema urmatoare nu s-a mai intamplat Am descarcat aseara un album cu muzica de petrecere si in el era si virus apoi dupa ce s-a terminat de descarcat am intrat in el fara sa stiu ca e si virus (ca nu aveam antivirius instalat ), apoi dupa ce am intrat in folderul pe care il descarcasem pc-u s-a restarat si apoi cand am vrut sa intru in dosarul de descarcari ca sa il sterg nu imi dadea voie sa intru in folder. Apoi azi am reinstalat windows-ul xp sp 3 ( tin sa mentionez ca am urmat toti pasii de la instalare ) apoi la finalizare cand sa imi apara fereastra de welcome si sa intru in desktop mi-se restarteaza si nu imi mai mi se incarca urmatoarea etapa (pagina cu welcome ) am vazut ca era un fisier pe nume dwwin in folderul cu muzica pe care o descarcasem. Acum trimit de pe un alt pc acest mesaj.Va rog sa ma ajutati! Dau FUNDA TUTUTOR! VA ROOOOOOG!

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Adrian, cand formatezi se sterge absolut tot de pe hdd. tu ori nu ai formatat cum trebuie ori discul tau de xp nu e bun.
in ultima instanta scoate hdd din pc, il introduci intr-o cutie de lectura si il conectezi la un alt pc sau laptop ca un hdd extern. il formatezi. apoi il conectezi din nou la pc-ul tau si instalezi un xp bun. tind sa cred ca cel ce il ai nu e de treaba.
bafta.

7 răspunsuri:
| petrescuionut a răspuns:

Ba ia-ti un sidiu bun cu windows nu dela virusat si schimba windows sterge tot din el si o sa mearga ai programe delea malware in el si iti face rau la pc

| LaurD3athAng3l a răspuns (pentru petrescuionut):

Ia si tu o carte de romana si deschide-o! Ai ucis limba romana!

| Crisu a răspuns (pentru LaurD3athAng3l):

Am vrut sa zic acelasi lucru rolling on the floor Mi-ai luat-o inainte

| LaurD3athAng3l a răspuns (pentru Crisu):

rolling on the floor))) Oamenii inteligenti gandesc la fel laughing Yf you know what y mean laughing)

| Crisu a răspuns (pentru LaurD3athAng3l):

Se pare ca nu s-a simtit jignit in niciun fel.rolling on the floor poate era un compliment

| LaurD3athAng3l a răspuns (pentru Crisu):

rolling on the floor))