| Kira22 a întrebat:

Deci odata am vrut sa instalez ceva, dar din greseala am instalat un program: Media Finder, cand am vrut sa il dezinstalez am mers la control panel la add/remove programs dar nu a aparut acolo, am mers in start sa il dezinstalez din folderul lui, dar nu a aparut uninstal, asa ca am sters tot folderul, si tot nu s-a sters programul, mi s-a facut pe dskstop un folder: Downloads, mentionez ca e un program de descarcat muzica si alte alea, eu am sters folderul, dar mereu cand aprind laptopul mi se deschide media finder, cum fac sa il sterg? m-am saturat si cand ma joc imi tot apare mesaje sa cumpar ca sa fie full, eu am asteptat vreo luna crezand ca o sa dispara pentru ca e free, dar azi am observat ca singurul lucru care difera este ca pe free viteza e mai inceata si pe full viteza e mare, si inca ceva dar nu mai ce exact, va rog ajutati-ma, va dau funda si voturi, va implor nu mai pot rezista cu programul asta.

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| Kira22 explică:

Am uitat sa zic ceva, mie imi tot apare de cand am programul, pe dekstop nu imi mai apare o imagine imi apare asa: Active Dekstop Recovery, de ce? si cand am dat pe RESTORE MY ACTIVE DEKSTOP, imi zicea internet explorer script error, si cand am dat YES, nu s-a intamplat nimic, ce sa fac ca sa am laptop-ul ca inainte?

| deeeeeeeeeaaa a răspuns:

crying ooff... si eu patesc la fel acuum crying x-( X-( nu stiu ce sa mai fac. crying

| deeeeeeeeeaaa a răspuns:

Uite aici! sper sa va ajute!

| Gherasimescu_Stefan_1996 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat acelasi lucru numai ca acum nu mai pot sa mai descarc ajutati-ma va rog

| Moga_Andre_1996 a răspuns:

Stiu.Si mie mi s-a intamplat la fel.Acum caut pe net tot felul de metode si nimic.E foarte enervant mai ales cand vrei sa downloadezi muzica sau ceva de genul asta.