| RadwRadw a întrebat:

Am o problema. Am primit un PS3 folosit,modat din alta tara si nu merge, nu face contact cu televizorul. mi s-a spus ca a fost testat cu cablu hdmi si a mers. dar eu am decat cablu AV si nu am un televizor cu mufa hdmi. Iar cel AV nu merge am incercat doua cabluri deci probabil e de la mufa AV din PS3. Ce as putea sa fac sa mearga?

1 răspuns:
| TheCostumeCat a răspuns:

Ia-ti un televizor cu suport HDmi e cel mai bine pentru o experienta mai buna!