| Hip a întrebat:

am o problema am un cont de Uplay care valoreaza ceva.
Cand vreau sa intru pe E-mail imi zice :
Your Yahoo account has been de-activated

Your Yahoo account has been inactive for an extended period of time and is being recycled. If you need a new account, please sign up for a new one.

Am incercat sa schimb E-mailu dar imi zice ca s-a trimis un mesaj pe email de acceptare, ce ar trebui sa fac sa imi schimb emailu cu altu?

1 răspuns:
| 11Marius11 a răspuns:

Ei iti zic in acel mesaj ca id-ul acela nu a fost folosit o perioada buna de timp, iar in urmare ti-a fost sters. Si mai zis ca daca vrei un cont nou, fa-ti-l.