| Ando1dul a întrebat:

Cand sa intru pe yahoo(mess) imi zice "your account has been locked"... ce sa fac?

2 răspunsuri:
| axeldavid a răspuns:

Intra pe pagina yahoo probabil nu ai folosit contul de ceva timp si trebuie sal activezi din nou

| DoarOana a răspuns:

Buna,

Asta inseamna ca ai incercat sa intrii pe mess de mai multe ori tastand parola gresit. Daca nu ai facut-o tu, inseamna ca a facut-o altcineva. Contul tau o sa fie deblocat dupa 24 de ore, dar daca nu vrei sa astepti pana atunci poti sa dai la "Forgot Password", urmaresti instructiunile si iti schimbi parola. Apoi vei putea sa te loghezi.
Pa, pa