| ionutz9725 a întrebat:

Salut TPU! Am o problema: cam de o saptamana nu mai pot juca Counter Strike. Am tot timpul pingul prea mare (150-300). Am incercat cu rate 25000, am inchis toate programele cand jucam dar tot nu merge. Va rog spuneti-mi o metoda sa imi reduc pingul.

5 răspunsuri:
| alin_9439 a răspuns:

Hm... posibil un bug dar nu ii da un simplu delet dai uninstal din folder sau din control panel grija totusi daca cu reinstal nu merge facem asa bagi CS dupa il bagi in bara dai ctrl+alt+del sau clic dreapta pe bara de la destok si apoi pe task manager acolo dai la processes daca ai vresiunea de 1.6 foarte probabil o sa scrie ceva gen csstrike iti dau tu seama apoi dai la proprieti si ar trebui sa mearga daca nu ultima explicatie ai un net slab sau un pc pre varza pentru anul nostru sper ca tema ajutat baftabig grin

| 21BoBy21 a răspuns:

Ai bagat ceva in el daca da sau nu reinstaleazal poate are ceva bug

| messica234 a răspuns:

Descarca alt counter.

| Cremvuștel a răspuns:

Ia-ti alta versiune si daca face tot asa inseamna ca ai probleme care provin din pc.

| ionutz9725 explică (pentru Cremvuștel):

Uite aici datele PC-ului: Procesor AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4200+ 2.20 GHz, 2 GB Ram. Placa video este Radeon X1550 Series, DAC Type: Internal DAC (400MHz), memoria 1024 MB si display mode: 1152 x 864 (32bit) (75Hz). Mai am si alt cs si face tot asa.