| ionutz9725 a întrebat:

Salut TPU! Am o problema: cam de o saptamana nu mai pot juca Counter Strike. Am tot timpul pingul prea mare (150-300). Am incercat cu rate 25000, am inchis toate programele cand jucam dar tot nu merge. Va rog spuneti-mi o metoda sa imi reduc pingul. Am reinstalat jocul si tot nu merge. Datele PC-ului meu sunt: Procesor AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4200+ 2.20 GHz, 2 GB Ram. Placa video este Radeon X1550 Series, DAC Type: Internal DAC (400MHz), memoria 1024 MB si display mode: 1152 x 864 (32bit) (75Hz). Mai am si alt cs si face tot asa.

6 răspunsuri:
| muunnt a răspuns:

Probabil este din cauza antivirusului.

| ionutz9725 explică (pentru muunnt):

Nu inteleg ce legatura ar avea antivirusul...

| muunnt a răspuns (pentru ionutz9725):

Bine,uite,poate o sa sune absurd, dar si mie mi s-a intamplat ceva asemenator de cand mi-am schimbat antivirusul. apoi l-am pus pe cel vezhi si totul a revenit la normal laughing Bafta :d

| muunnt a răspuns:

Probabil e din cauza antivirusului

| muunnt a răspuns:

Probabil e din cauza antivirusului.

| GabyXddsfs a răspuns:

Eu zic sa iti iei pingu 4 sau 3 Daca nu ia-ti pengiu 2 este bun ce ti-am zis funda?