| andreutzzu a întrebat:

am o problema cand intru in League of Legends mi se face ecranu negru ( doar la acest joc ) de ce?

6 răspunsuri:
| AleXzpm a răspuns:

E un semn că trebuie să te apuci de dota 2

| andreutzzu explică (pentru AleXzpm):

Nu stiu de unde sa il descac poti sa imi dai un site ceva? si niste indicati?

| AleXzpm a răspuns:

Bagă steam http://store.steampowered.com/

apoi găsești Dota 2 în store, gratis!

| andr33hk a răspuns:

Cand intrii in loading screen sau dupa ce iti bagi toate datele?

| andreutzzu explică (pentru andr33hk):

Cand intru in loading screen

| andr33hk a răspuns (pentru andreutzzu):

Banuiam. Si eu am avut aceeasi problema. Eu am facut in felul urmator : Am sters progaremel/fisierele de care nu aveam nevoie, am verificat dupa de virusi si nu aveam, am facut spatiu pe desktop(nu trebuie incarcat). Dupa care am intrat din nou, si nu mi s-a mai intamplat.