| Istrate_Andrei_1992 a întrebat:

am o problema cand joc League of Legends cand ma baga in joc se blocheaza vreo 5-10 sec si dupa merge normal si la final cand ma scoate din joc dureaza 1-2 minute sa ma scoata, am acest system http://www.altex.ro/......5-free-dos sper sa ma ajutati,am observat ca si memoria se umple repede, windows-ul a fost reinstalat acum 4-5 zile.

9 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

De cand ai reinstalat windowusul te-ai uitat la pr0n sau ceva? Cand te joci ai programe ciudate deschise? ai un anti virus de ****? se intampla doar la lol? Oricum are ceva probleme LoL cu chestia asta, si mie mi se bloca cand intram in el vreo 10 secunde. Dar nu aveam probleme cand ieseam. Apropo procesorul ala e slab, cine ti-a zis sa iei procesor apu?

| Istrate_Andrei_1992 explică (pentru EnvyU):

Am antivirus de detonate si am prieteni pe care nu ii scoate greu si au pc-uri mai slabe ca mine, apropo am windows 10 dar si ei.Restul jocurilor imi ruleaza bine, nu am probleme, si cu frame-uri multe.

| EnvyU a răspuns (pentru Istrate_Andrei_1992):

O fi probleme la lol cu windows 10, windows 10 este cam plin de erori. Nu cred ca ai ce sa ii faci. Ai instalate visual c++? redistributable cauta pe net visual c++ 2005, 2008, 2010, 2012 si 64 si 86

| Istrate_Andrei_1992 explică (pentru EnvyU):

Da le am

| EnvyU a răspuns (pentru Istrate_Andrei_1992):

Atunci chiar nu stiu, vezi daca are cumva repair tool sau ceva de genu patcher sau ceva.

| Istrate_Andrei_1992 explică:

Am luat unitatea cu tot din magazin,era cea mai bună, numa la lol, la reinstalare am făcut totul corect, am mai rezolvat un pic, rulează mai bine dar tot mă scoate în max 1 min.

| TechGuyTpu a răspuns (pentru Istrate_Andrei_1992):

Scoate in ce sens? Iti da attempting to reconnect sau pur si simplu plesneste client?

| Istrate_Andrei_1992 explică (pentru TechGuyTpu):

Cand se termina meciul si dau continua dureaza 1-2 minute sa ma dea la meniul normal si se face ecranul negru intre timp.

| Istrate_Andrei_1992 explică:

Am aflat problema, am pc-ul pe 32 bits si imi recunoaste doar 1.7 gb din 8 gb ram, o sa ii fac reinstalare la windows 7 pe 64 bit si ar trebui sa ii recunoasca pe toti, multumesc oricum de ajutor