| Catalin_Andrei_1992 a întrebat:

Am o problema cu calculatorul, intr-o zi s-a facut ecranul albastru si era un scris alb in nu stiu ce limba, bun, dupa aia s-a restartat, am stat cam 2 minute pe el si s-a blocat...l-am oprit dupa 2 ore face la fel, l-am mai lasat o zi. Si iar, tot la fel, deci dupa ce il deschid, sta cam 2 minute si 30s, dupa care se aude un sunet ciudat din unitate si se blocheaza, dupa care nu merge sa mai apas nimic..va rog sa ma ajutati! P.S: Calculatorul merge doar in safe mode.

3 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Aolo "era un scris alb in nu stiu ce limba"
E limba reptiliana!

| Adrian926a a răspuns:

Ai luat un virsu. singura chestie care o poti face e sa bagi windowsul din nou happy si sa dai format la hdd

| mariandinu75 a răspuns:

Incearca sa instalezi windows-ul din nou sau sa il repari