| Alex_7932 a întrebat:

Salutare, am si eu o problema, dintr-o data mi s-a facut tot ecranul albastru(chiar si verde). L-am oprit si l-am reaprins, moment in care a functionat pana a intrat in meniu, dupa care i-ar s-a colorat. In safe mode vad ca merge, dar nu inteleg ce are, stiti voi cumva? Multumesc anticipat

1 răspuns:
| AnonimusGate a răspuns:

I de la cablu care face conexiunea intre ecran si unitatea centrala cumparati alt cablu dac i cablu ala lipit acolo atunci trebuie sa-ti iei alt monitor FUNDA