| George2000_6958 a întrebat:

Buna TPU.
Am o intrebare si va rog sa imi raspundeti cu seriozitate.
Astazi stateam si ma jucam pe PC, am decis sa fac o pauza, iar cand am pornit calculatorul, stiti uni dintre voi care aveti windows 7 ca te intreaba acolo : safe mode, safe mode cu newtork, si start windows normaly, ei am intrat pe safe mode cu network din cauza ca daca dau pe start window normally cand imi apare ecranul unde scrie welcome, pur si simplu se blocheaza imaginea, nu pot face nimic, l-am lasat asa 10 minute si nu s-a intamplat nimic, am tot dat restart l-am stins am facut o pauza si l-am pornit iar dar nimic.Am intrat pe safe mode with network, singurul care merge doar ca sa scriu aceasta intrebare. Va rog sa ma ajutati, multumesc anticipat!
PS:Nu vreau raspunsuri de genu - Cere ajutor de la un specialist!
Etc..Imi dau si eu seama cand este cazul, dar vreau sa vad ce parere au si altii!
FUNDA!

3 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Nu mai apasa pe safe mode

| Đϋffγ a răspuns:

Ai putea sa iti instalezi din nou windows`ul. Si eu am patit si l`am instalat iar

| LiiaX3 a răspuns:

Mii`sa mai intamplat si mie. Intr-adevar nu m`am dus la un specialist. L`am lasat asa doua - trei zile si-a revenit singur de la sinee. Sper sa te ajute cu ceva raspunsul meu desi eu nu sunt un geniu in ale calculatoarelor. Mie mi s-a intamplat de la un joc numit "Metin". Si de atunci de cand am sters jocul nu mi`sa mai intamplat.