| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema. Cu cateva zile in urma am descarcat de pe net jocul Naruto Naiteki Kensei. Am jucat un pic dupa aia nu mi-a mai placut si l-am sters. Dupa aia am intrat in Counter-Strike 1. 6 si meniul era in rusa. Si cand am iesit mi-a aparut un folder cu numele "cstrike_russian". L-am sters dar tot apare. Nu stiu ce sa fac ca sa nu mai fie in rusa. M-am dezinstalat si am reinstalat jocul de cateva ori si tot asa face. Ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| ROBERT12321 a răspuns:

1.Reinstaleza Cs-ul
2.Skimba CFG-ul
3.Intra pe legend.toolz.ro
Trenuia sa fac putina reclamatongue

| Peter28 a răspuns (pentru ROBERT12321):

Si crezi ca asta va rezolva problema?

| Peter28 a răspuns (pentru ROBERT12321):

Am facut ce mi-ai spus. Am luat de pe net un f0rest.cfg ca am auzit ca e cel mai bun si tot nu a rezolvat problema.