| CoCo_7349 a întrebat:

am o problema cu conectarea usb la tel in pc.
Am un Alcatel One Tocuh 908 iar inainte cand conectam usb-ul imi cerea permisiunea de conectare.
Acum cand incerc sa conectez tel. prin usb nu imi mai cere nici o permisiune dar nici pc-ul nu gaseste telefonul.
Am reinstalat si windows-ul creezand ca asta este problema dar nici un rezultat.
Am incercat si cu Android Sync Manager Tot asa fara nici un rezultat.
Va rog Ajutorhappypuppy dog eyes Celor Care ma vor ajuta primeste Funditawinking

5 răspunsuri:
| AlinKun a răspuns:

Cauta la setari la conectivitate si vezi sa fie dat pe stocare date sau transfer fisiere

| superady98 a răspuns:

Si eu am exact aceeasi problema cu acelasi tip de telefon

| superady98 a răspuns:

Si eu am exact aceeasi problema cu acelasi Alcatel OT-908

| CoCo_7349 explică:

Am Folosit Functia De Debanare USB! si nici un rezultat.Alte Raspunsuri?

| CoCo_7349 explică:

Precizez ca functia debanaree usb este activa.