| Snyper493 a întrebat:

Am o problema cu Counter-Strike Nexon:Zombie... Cand deschid jocul, lobby-ul jocului este in window mod, dar nu are borderless!
Nu imi pot da seama ce are... daca ma puteti ajuta dau " Funda " (Y) happy

2 răspunsuri:
| Ionut_Bsk_1997 a răspuns:

Intra la optiuni, si schimba rezolutia pana iti apare si borderless. Daca nu, joaca pe fullscreen. Bafta!

| Snyper493 explică (pentru Ionut_Bsk_1997):

Mersi pentru sfat, dar am incercat si nu a dat nici un rezultat, iar lobby-ul nu poate fi in fullscreen!