| zurghii a întrebat:

Am o problema cu cs 1.6. Acum cateva zile am sters fara sa vreau OpenGL din system32 iar grafica de pe cs 1.6 era pe D3D dar inainte sa dezinstalez ala am zis sa o pun pe OpenGL. Am sters OpenGL si acum nu mai pot porni jocul. CUm as putea face sa il pun din nou pe D3D fara a intra in el? FUNDA!
FUNDA! FUNDAAA

Răspuns Câştigător
| klaudiucapotescu a răspuns:

Salut prima data dezinstaleaza jocu si iti raman niste fisiere in documents unde se salveaza jocul sau altceva si de acolo stergi tot apoi descarci din nou jocul sau daca il ai descarcat il instaezi din nou Mult succes happy

1 răspuns:
| raMLesS a răspuns:

Instalezi iar jocul happy.