| TommyAndrei78 a întrebat:

Am o problema cu cs-ul. Cand intru pe joc pa conecteaza automat la server. Cand refac niste optiuni cand au apply iar ma conecteaza automat la alt server. Ce pot sa fac? Am dowlandat un alt gamemenu degeaba.

2 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Sterge din cs din cstrike autoexec.cfg si din resources gamemenu.res si ai rezolvat problema. Funda?

| DrakeN a răspuns:

1.Intra in folderul jocului-du-te la cstrike si sterge " autoexec.cfg "
2.Intra in resources si sterge "gamemenu.res"

Daca nu merge asa reinstaleaza cs-ul si va merge 100%! Funda?