| palpAbil1real a întrebat:

Cand intru in cs se conecteaza automat pe un server, daca dau optiuni si incerc sa salvez modificarile facute mi se conecteaza pe acelasi server. Ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| Secondh a răspuns:

Incearca sa reinstalezi cs laughing

| palpAbil1real explică (pentru Secondh):

Mda! aceiasi varianata o am si eu laughing dar nu prea as vrea sa ii dau un reinstal ca e un cs nVIDIA personalizat si modificat de mine sad si nu i-Zm facut macar un back-up crying

3 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Sterge fisierul "gamemenu.res", localizat in "folderul jocului/cstrike/resource", iar mai apoi, aplica Read-Only pe folderul cstrike.

| palpAbil1real explică (pentru Ronnix):

Stiu si eu de asta, dar nu are rezultat sad mai nou astia au o alta tehnologie de iti bagu bugu ala in cs! si nmai multe fisiere ce sunt infiltrate in cs-ul tau sad