| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa fac?
Deci de fiecare data cand intru sa joc Cs pe diferite servere( mai dat si pe unle din rusia care le urasc) mi se modifica GameMenu sau mi se conecteaza automat la acele servere nasoale.

Daca sterg fisierul cofig.cfg si in locuiesc Gamenu e totul la normal dar daca dau la find server sau la altceva mi se conecteaza automat la servarul respectiv si nu stiu ce sa fac.
Poate o metoda ceva sa nu mai patesc asa ceva.

1 răspuns:
| Jijell a răspuns:

1. Reinstalezi CS.
2. Faci Masterservers.vdf si config.cfg Read Only. Daca nu stii exact unde sunt fisierele astea, da cu search. Dai clic dreapta pe ele, Properties, bifezi Read Only, OK.