| nelutucfr a întrebat:

Salut TPU,am o problema cu cs-ul,deci in primul rand am incercat sa iau mai multe cs-uri,,care innainte imi mergeau perfect,, de exemplu nVIDIA e4, e5,,, cs 1.6,,, cs freakz,,,asa acuma cand incerc sa intru pe vreun server uneori se blocheaza cand se incarca acolo de se downloadeaza mapa,, sau se blocheaza chiar cand intru pe server(am incercat pe mai multe servere),, da half life do not responding.Am cautat pe google si am gasit o modalitate de sa intru la >>computer--properties--advanced system settings si acolo la performance dar tot asa e,,va rog mult ajutati-ma, ce pot face sa imi mearga iar cs-ul,, innafara de sa reinstalez windowsul.

3 răspunsuri:
| Exaizo a răspuns:

Dezinstaleaza cs-ul, sterge folderul cu cs, restart pc, instaleaza cs-ul in al folder. Done.

| nelutucfr explică (pentru Exaizo):

Tot nu merge.

| Exaizo a răspuns (pentru nelutucfr):

Atunci raman 2 posibilitati.
- Virusi
- Nu ai facut exact cum am spus.
Incearca sa iti iei warzone.