| Etiquette a întrebat:

Am o problema cu Facebook-ul pe browserul Google Chrome...nu mai arata normal pagina de start arata ciudat, la fel si asezarea in pagina. iar asta se intampla doar pe contul meu, iar pe alte browsere merge bine...cum pot remedia situatia? arata cam asa :

http://i.imgur.com/8ByB2.jpg

2 răspunsuri:
| Etiquette explică:

Nu, nu asa arata...Este fontul diferit, si cand ma loghez si asezarea in pag este diferitawinking.

| Manuela15 a răspuns:

Poi asa arata cand sa intri pe facebook sus scrie email si parola si te va baga pe contwinking succeshappy