| EmyKiss a întrebat:

am o problema cu GTA IV, cand il pornesc imi da o eroarea asta : " GTA IV FATAL ERROR: Out of video memory - Please re-boot your system " dar nu stiu de ce pentru ca am placa video nVIDIA geforce gt 610 de 2gb nu are cum sa nu mai am memorie video disponibila, si am gasit pe net ca daca intru intr-un folder si sterg settings.cfg si dupa intru in joc imi merge
dar cand intru in joc apare iar folderu si dupa daca ies din joc si intru iar, iar trebuie sters, de fiecare data cand joc trebuie sa sterg folderu ala, va rog frumos ajutati-ma sa rezolv eroarea, multumesc

1 răspuns:
| sori88 a răspuns:

Reinstaleaza driveru la placa video, poate din cauza la placa video on board face asa