| Ciprian6912 a întrebat:

am o problema cu GTA San Andreas care suna cam asa:de fiecare data cand intru in el, eu joc online, stau putin si ori se blocheaza imaginea si scoate un sunet de grnul rrrrrrrrr si nu pot face nimic ori se face imaginea neagra, precizez ca nu folosesc moduri, cheaturi si am instalat si reinstalat jocul, calculatorul cred ca este destul de bun:2.4gH x32, 4gb ram, 2 gb placa video, windows 7 home premium, memorie de 150gb.

Răspuns Câştigător
| DreamWhite3000 a răspuns:

Reinstaleaza windows fara nici-o aplicatie! Sau o aplicatie blocheaza GTA