| SilentDark a întrebat:

Am mare nevoie de ajutor... De cand mi-am reinstalat windowsul am o problema: La putin timp de stat pe calculator(1-2 ore) mi se blocheaza imaginea, scoate un sunet bruiat, si mi se face ecranul negru(nu pot sa ii fac nimic, nu pot sa intru in task manager, nu pot sa dau click). Singura solutie e sa inchid calculatorul de la buton. Daca doar aprind calculatorul si nu umblu pe el nu se intampla nimic, in schimb, daca stau pe net, sau ascult muzica, sau joc un joc, cam la o ora patesc acea problema.

CE POT SA FAC?

Mentionez ca am driverele instalate, am antivirus cu licenta, am program de curatare(TuneUP Utilities 2014 cu licenta)...

FUNDITA!

1 răspuns:
| ALEXXXL19 a răspuns:

Nu sa instalat Windows cum trebuie eu o mai pățeam reinstaleaza alt Windows de pe alt dvd sau stick poate ajuta