| ClauCatalin a întrebat:

VREAU SA JOC PE SERVER dar cand intru pe server,oricare, joc 5 min IMI ingheata calculatorul complet si se aude ultimul sunet la infinit...nu pot sa fac nimica, doar restart de la buton sau scos din priza...
***
1. Am reinstalat windowsul
2. Am reinstalat jocul
3. Am reinstalat sa:mp-ul
4. Am instalat alt gta
5. Am jucat fara moduri
6. Am jucat cu moduri

***
http://imgur.com/2o2x1W5

Răspuns Câştigător
| darkwisper a răspuns:

Raspuns:
Ai probleme cu HDD-ul (hardul) sau placa video integrata.
Instaleaza o placa video dedicata(separata) si vezi daca merge, dar asta doar daca ai testat hardul inainte.

Sa testezi hardul: google -> hddrepair ->install -> scan -> rezultatul aici.
Mersi.

| ClauCatalin explică (pentru darkwisper):

Eu iti multumesc.
1. nu am integrata [am pc nu laptop]
2. placa video este nou nouta. si e buna.un GT 420 cu 2GB DDR3
3. daca ai skype, terog frumos adauga-ma
claudiu.catalin4

2 răspunsuri:
| ClauCatalin explică:

La sa"mp ma refer