| GM_George_2000 a întrebat:

am o problema cu GTA (Vice City) Mi-a trebuit sa cumpar toate proprietatile si sa fac misiunile celor ce imi cer. Dupa ce am cumparat tot si am facut si misiunile proprietatilor, nu imi mai apare nicio misiune. De ce nu imi mai apare, ce trebuie sa fac? Dau Funda celui ce ma ajuta! Multumesc!

2 răspunsuri:
| Niklauss a răspuns:

Pentru ca ai terminat misiunile happy crezi ca sunt nelimitate misiunile? laughing

| OnlyDga a răspuns:

Ai terminat jocul. Wtf.Doar nu il joci pana ajungi in mormant.