| Celldweller a întrebat:

Hi TPU, la GTA Vice City am terminat misiunile alea cu drogatii aia Love Fist si acum nu-mi mai apare nicio misiune. straight face Apare doar un N am incercat sa ma duc acolo dar e pe apa...Stiti oare dc?

3 răspunsuri:
| cristicosmin2226 a răspuns:

Frate iti zic eu, ai terminat gta-u, felicitari. n inseamna nordul si in ce pozitie ai fii nu se misca deloc. acum, ai o casa. sa te invat ceva daca nu stiai, casa in care esti cand incepe jocu e a ta, si ai si un garaj al tau unde iti poti pune masini, ala al gasesti cum iesi din casa, langa ferariu ala alb, e ca un garaj alb langa el, care se deschide cand stai lipit de el, daca team lamurit imi dai funda? pls. sall

| ZeroBLADE a răspuns:

Pai ai facut misiunea aia cu Cherry Poppy Ice Cream?(sa vinzi inghetata)?

| raduk2011 a răspuns:

N ala simbolizeaza nordul