| IuliaF a întrebat:

Hey! Am o problema cu laptop-ul: nu imi merge sonorul, iar in bara de jos de la sunet nu imi apare niciun semn rosu. Cand pornesc laptop-ul imi merge sonorul, insa dupa cateva miute nu mai merge. Am Windows 8. DAU FUNDA CELUI CARE MA AJUTA! Mersii!

2 răspunsuri:
| miTzuliK93 a răspuns:

Start -> click dreapta pe my Computer -> Proprietati -> sus in stanga click pe Device Manager -> dublu click pe Sound, video and game controllers -> click dreapta pe driverul placii de sunet -> Proprietati -> click pe tagul Driver -> Roll back driver

Poti urma aceiasi pasi si pentru Update Driver daca problema persista.

| Heliodor a răspuns:

Reinstaleaza driverul de sunet. Eventual cel mai nou pentru el, nu unul universat.