| Sebastian9898 a întrebat:

am o problema cu jocul gta5. Tot intampin probleme de genu : zlib call, stopped working( il inchide windows-ul) sau exited unexpectedly...
Mentin ca am un laptop Acer aspire i 5 la care i-am mai adaugat 8 gb ram. Imi puteti spune care e solutia.
Unii au venit cu banuieli ca ar fi problema faptul ca mi-am instalat windows10 si dupa un timp mi-am pus acei 8 gb ram.

2 răspunsuri:
| Kreisegger a răspuns:

Salut, daca jocul este piratat inseamna ca antivirusul a sters ceva ce nu ia convenit din folderul jocului, si de acea nu mai functioneaza.

Daca ai cumparat jocul de pe steam, sau din magazin poti sa ii dai reinstalare oricand.Sau daca ai instalat moduri pe joc, poate sa iti afecteze setarile si o sa iti dea crash.

| Sebastian9898 explică (pentru Kreisegger):

Jocul e cumparat de pe g2a.
Nu folosesc cont de steam.
Nu folosesc moduri.
I-am reinstalat de vreo 10 ori pana acum?