| Ciociu_Gaby_1999 a întrebat:

Am o problema cu laptop-ul meu de ceva vreme se aude un bipait si nu mai vrea sa porneasca, asta mi se intampla de cand l-am conectat la tv printr-un cablu HDMI. Poate cineva sa ma ajute si pe mine.

2 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

Dar de ce ai conectat un laptop prin hdmi la tv? Nu mi se pare normal, daca e pc e altceva iei decat tastatura si te joci pe tv dar la laptop sincer mi se pare ciudat.

| AlexAllex a răspuns:

S-ar putea sa fie de la Memoria Ram...
1. Daca ai 2 Memorii scoate una si vezi daca porneste cu cealalta, daca nici asa nu merge fa invers
2. Daca ai doar una, scoate-o si vezi ce se intampla...