| ChristII a întrebat:

Salut TPU,am o problema cu lol-ul,de fiecare data cand joc un meci,si meciul este putin mai lung,incepe sa-mi tremure ecranul foarte rau pana cand pc-ul isi da restart,am calculator bun,mi-am reinstalat jocul,si nimic dapa mai are cineva problema asta si stie cum sa-o rezolve, DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| HighDefinition a răspuns:

Instaleaza CPU Cool si fa un screen la temperatura cand esti in LOL.

| ChristII explică (pentru HighDefinition):

Mersi,acum am instalat programul dar, cum sa fac un screen cu temperatura din LOL?

| HighDefinition a răspuns (pentru ChristII):

Pe tastatura ai un buton PrtSc sau SysRq, apesi pe el si dupa intri in Paint si dai Paste.
Dupa salvezi fisierul si ni`l arati noua.

| ChristII explică (pentru HighDefinition):

Gata,mersi mult.