| SovaOvidiu a întrebat:

Am eu o intrebare despre CS GO. pe unele mape, cand intru in meci (cand se incarca bara aia) se blocheaza si nu mai pot intra in meciul respectiv, stiti cumva o solutie cum sa rezolv asta? Asa imi face de vreo 2 saptamani. Am jocuul din vara si pana acum 2 saptamani imi mergeam perfect. Am reinstalat jocul, dar tot asa imi face, stie cineva vreo solutie?

3 răspunsuri:
| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Șterge steam-ul cu tot cu joc si pe urmă mai încearcă odată.

| SovaOvidiu explică (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Am facut asta, nu merge.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns (pentru SovaOvidiu):

Atunci te duci pe steam suport sau pe forumuri acolo si faci un topic despre problema pe care o ai.