| Morto_Sei_1971 a întrebat:

am o problema cu metin2 ro, l-am descarcat si icand vreau sa intru in el imi scrie gameguard error, ce pot face?

Răspuns Câştigător
| xXL0w3DXx a răspuns:

Salut, ai ceva programe deschise? cum ar fi :fraps, mirillis, snippipng tool? daca da inchidele sau daca ai alte programe incearca sa le inchizi si sa le deschizi dupa ce intri in joc, asta este noul sistem anti-hack ca sa stii si poate e mai pretentios, bafta

3 răspunsuri:
| NauToZo a răspuns:

Downloadezi alt sv de metin2 ca ro e naspa big grin, in 1 saptamna am facut lv max 105 cum era atunci ca jucam de mult si m-am plictisit rau de el big grin.Sa sti a aparut un metin2 RedLegion E super frumos big grin

| NauToZo a răspuns:

Downloadezi alt sv de metin2 ca ro e naspa big grin

| Harsan_Dragos_1990 a răspuns:

Pai, probabil ai un VPN, si ti-ai schimbat locatia. Asa am avut si eu si am dezactivat si a mers. Sper ca a ajutat!