| ჯpLaNe a întrebat:

Am o problema cu microfonu' la CS 1.6 lant final(cs-ul meu)
Problema:Cand sunt ct si sunt simon la un sv de jb se aude un zumzait si se aude in ecou mentionez ca multi mi-au zis sa inchid boxele...Altii sa il reglez.(pe skype/mess merge perfect).
Am microfonu' incorporat in laptop...deci nu il pot scoate sa vad care e problema.
Daca trebuie reglat da-timi un program special pentru asta.
REPET: SE AUDE UN ZUMZAIT SI IN ECOU DOAR LA CS LA MESS/SKYPE SE AUDE PERFECT.
ajutati-ma va rog!
Raspunsul care ma poate ajuta primeste vot+funda!

1 răspuns:
| SebySeby12 a răspuns:

Poate problema este la Counter...incearca sa dai la setari in Counter si setezi la sunet. Daca nu iti va merge incearca sa iti descarci alt counter. Sper ca sfatul meu ti-a fost de ajutor!