| madalin10 a întrebat:

Buna Seara Azi mi-am bagat windows 7 pe Leptop si am vrut sa vorbesc pe skype si cand sun pe cineva nu ma aud eu ca se aude un fosnet un bazait tare. Nu stiu ce sa fac sa indepartez bazaitu acela si sa ma aud eu clar. Ma refer la microfonu incorporat in laptop nu cu usb si mufe. Ma refer la microfonu incorporat din laptop. Cum trebuie sa indepartez acel bazait?

4 răspunsuri:
| rauzan94 a răspuns:

Da-mi add la id de mess rfrraul@yahoo.com si am sa-ti explic pe mess tot ce ai de facut big grin

| dutzuLOL a răspuns:

Trebuie un alt microfon, atasat la laptop, microfoanele de laptop nu sunt prea perfomante, iti recomand niste casti Trust Primo

| madalin10 explică (pentru dutzuLOL):

Da dar mi-au mers si inainte,
Asa dintr-o data s-au defectat