| Tedytzu0 a întrebat:

.Am o problema cu palca video, am reinstalat windowsul si nu stiu ce are..Pana sa il reinstalez mergea perfect..Si acum daca intru in Gta San Andreas se vede ca maortea.Oribil.Mienecraftul nu merge.Zice,, Bad video card drivers!". Cand intru in CS nu pot da la video pe OpenGL..Si in Left4Dead2 si San Andreeas imi apar doua dungi negre.Una in stanga si una in dreapta..Nu e de la rezolutie..Va rog ajutati-ma dau fundabig grin!

Răspuns Câştigător
| Zangetsu a răspuns:

Foarte simplu, inainte sa reinstalezi windows aveai driverele pentru placa video, iar acum ai uitat sa le instalezi.

| Tedytzu0 explică (pentru Zangetsu):

Cum le instalez?straight face

3 răspunsuri:
| Dantewashere a răspuns:

Pai depinde ce placa video ai... daca ai nVIDIA intri aici [http://www.nvidia.com/Download/index.aspx?lang=en-us]

| Tedytzu0 explică:

GAtaaa.Merge :X:X